Naujienos

Laisvos darbo vietos

Laisvos darbo vietos

Skelbiama atranka Alytaus Jotvingių gimnazijos

(Biudžetinė įstaiga, Topolių g. 20, LT-63319 Alytus, tel.  (0 670) 26 782,  el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191056586)

matematikos mokytojo pareigoms užimti

1. Alytaus Jotvingių gimnazija skelbia atranką laisvai matematikos mokytojo darbo vietai užimti nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. Darbo krūvis – 1 etatas. Pareiginės algos koeficiento dydis nustatomas vadovaujantis švietimo ir mokslo ministro patvirtintu Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašu.

2. Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams:

2.1. turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą ir matematikos mokytojo kvalifikaciją;

2.2. gerai mokėti lietuvių kalbą, jos mokėjimo lygis turi atitikti Valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688 „Dėl valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų patvirtinimo ir įgyvendinimo“ reikalavimus;

2.3. mokėti naudotis informacinėmis technologijomis;

2.4. būti pareigingam, kūrybiškam, iniciatyviam, gebėti dirbti komandoje, gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo darbą.

3. Pretendentas privalo pateikti:

3.1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

3.2. asmens tapatybę, išsilavinimą, kvalifikaciją ir darbo stažą patvirtinančius dokumentus ir šių dokumentų kopijas;

3.3. gyvenimo aprašymą.

4. Pretendentų atrankos būdas – pokalbis. Pretendentai, kurie atitiks konkurso skelbime nustatytus kvalifikacinius reikalavimus, apie dalyvavimą atrankoje, atrankos datą, vietą ir laiką bus informuoti asmeniškai.

5. Dokumentai priimami nuo 2024 m. liepos 5 d. Pretendentas gali pateikti dokumentus elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba siųsti registruotu laišku.

Išsamią informaciją apie skelbiamą atranką teikia Alytaus Jotvingių gimnazijos direktorius Donatas Vasiliauskas tel. (0 670) 26 782.

Informacija apie atranką paskelbta 2024-07-04.

Image