Naujienos

IIB klasė vyko į ekskursiją Kaune

IIB klasė vyko į ekskursiją Kaune
📑
Antradienį IIB klasė vyko į ekskursiją Kaune. Ten lankėmės Kauno Technologijų universitete, kur mums buvo pravesta paskaita tema " Geriau dirbti ar nedirbti? Kodėl?", kurios metu, daug sužinojome apie darbo svarbą ir darbingumą Lietuvoje. Taip pat labai sudomino KTU pristatymas, kurio metu sužinojome apie studijų, susijusių su technologijomis galimybes Kaune.
🧑‍🎓Šis universitetas daugelį mūsų sudomino savo inovatyvumu ir rūpestingumu studentais.
🙇🏽‍♀️💭Grupelėse spręsdami logines užduotis turėjome ištrūkti iš tamsaus labirinto pabėgimo kambaryje "Infinity Room". Tam turėjome susitelkti, stiprinti bendradarbiavimą ir komandiškumą.
🤓Tai buvo iš tiesų įdomi patirtis, kurioje išryškėjo lyderystė, atsakomybė už kitus, draugiškumas.

Image