ERASMUS+

„Digital STEAM“ kursai Taline

Spalio 10-17d. vykusių kursų 'Digital Steam' dalyviai lankėsi vienoje geriausių Talino mokykloje, kur tiesiogiai stebėjo STEAM strategijos pritaikymą ugdymo procese.
Vėliau aplankė mokslo ir technologijų muziejų, kuriame ne tik apžiūrėjo interaktyvius eksponatus, bet ir patys dirbo. Tarptautinės komandos kūrė pamokų ciklų projektus Steam pagrįsta koncepcija, panaudojant įvairias technologijas. 

Viena diena Erasmus projekto dalyviams- praktinių veiklų diena. Dalyviai vykdė įvairias užduotis, projektus, dalyvavo skaitmenizuotose dirbtuvėse.

Kita diena - eksperimentais grįstos veiklos diena! Nuo pat ankstyvo ir vėsaus ryto projekto dalyviai vaikščiojo ir ieškojo virtualiame žemėlapyje pažymėtų vietų, o jas suradę, atlikinėjo paskirtas užduotis. Grįžę į universiteto patalpas, kursų dalyviai buvo mokomi patys kurti virtualius žemėlapius. Vėliau veikla pakrypo robotų veiklos kodavimo link.

Erasmus+ programos (KA101 „Asmenų mobilumas mokymosi tikslais“ projektas „STEAM ugdymo populiarinimas ir įtraukimas kuriant inovacijų kultūrą mokykloje“ finansuojamas ES lėšomis.

Kursų dalyvė anglų kalbos mokytoja metodininkė Brigita Ivoškienė.

 

Spausdinti  
Image