ERASMUS+

Projekto ,,Go Europe Green with EPAS“ sklaidos turas

Projekto ,,Go Europe Green with EPAS“ sklaidos turas

Projekto ,,Go Europe Green with EPAS“ sklaidos turas startavo Marijampolėje, kur M. Lukšienės švietimo centre buvo pristatyta eko maršrutai.

Projekto dalyviai papasakojo apie savo patirtis kuriant eko maršrutus Alytuje, Splite ir Pentapolyje. Susitikti su Jotvingių gimnazijos komanda atvyko Marijonų ir Cecilijos gimnazijų, „Ryto“ pagrindinės mokyklos, J. Totoraičio ir „Šaltinio" progimnazijų mokiniai. Pristatymą užbaigė Marijampolės Europe Direct centro vadovės Vaidos Burbienės paskaita apie klimato kaitą ir ES pastangas suvaldyti situaciją. Renginio pabaigoje Kahoot žaidimo metu, atidžiausiai klausę pristatymų mokiniai džiaugėsi atminimo dovanėlėmis su projekto sklaidos atributika.

Projektas finansuojamas ES lėšomis.

#goeuropegreen

#MEPALietuva


Spausdinti  
Image